• ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY W PRZEDSZKOLU 🌞🌞 🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞

Informacja dla mieszkańców Gminy Sułoszowa o zapisach dzieci na dyżur wakacyjny. Zapisy dotyczą dzieci uczęszczających do przedszkola w roku szkolnym 2023/24.

WAKACJE_-_kryteria_naboru.docx

Karta_wakacyjna.docx

• ,,PRACUJ Z PASJĄ…” POZNAJEMY CIEKAWE ZAWODY

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność gościć panie, które na co dzień są adwokatkami.

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i zaszczepienie w naszych uczniach świadomości prawnej. Kto wie, może ktoś z naszych uczniów zostanie adwokatem?

• Lekcja języka polskiego w klasie 5

Dzisiejsza lekcja języka polskiego w klasie 5

Wycieczka na Olimp i poznawanie bogów sprawiło nam ogromną przyjemność...

• Dzień Babci i Dziadka w klasie 1

Działo się to wieki temu, w czasach PRL- u ⚘️⚘️⚘️⚘️

Historia miłości Babci i Dziadka⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️

• Dzień Babci i Dziadka w klasie 2 i 3

• Zabawa karnawałowa 2024

KSZTAŁTY TO MY!

"KSZTAŁTY TO MY! - niezmierzony ocean pojęć, skojarzeń, tematów to kolejny projekt przeznaczony dla uczniów klas 4-6. W roli głównej GEOMETRIA

• Gminny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców w grach indywidualnych

Zawody odbywały się w SP w Wielmoży. Do zawodów powiatowych awansowały następujące osoby: Joanna Gałka, Julia Nowak, Gabriela Indyka i Wiktor Lipa. Gratulację

• Podsumowanie akcji Paczuszka dla maluszka

Dziękujemy za otwartość serc

Podarunki zostały przekazane

Razem mamy moc

• Kolęda dla Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie w wykonaniu uczniów Naszej Szkoły

Witamy Nowy 2024 Rok i z tej okazji życzymy Wszystkim radości i samych wspaniałych chwil My tradycyjnie postanowiliśmy go rozpocząć od wyzwania #KolędaDlaHospicjum2023.

Dziękujemy za nominację Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sułoszowej.

Do udziału w challengu nominujemy:
    #KołoGospodyńWiejskichSułoszowaIii
    #PublicznePrzedszkolewSułoszowej
    Kolędników można wynagrodzić wspierając Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie datkiem wpłaconym poprzez: www.pomagam.pl/KoledaDlaHospicjum2023

Zapraszamy do śpiewania i pomagania!

• Program profilaktyczny "Godzina dla młodych głów"

• Relacja z Urodzin mPotęgi

• Wigilie klasowe 2023

• Kartki świąteczne we współpracy z Greenvolt Power

W ramach działań proekologicznych firma Greenvolt Power zleciła uczniom naszej szkoły wykonanie kartek świątecznych. Prace ruszyły pełną parą. W okresie przedświątecznym rozdano upominki za wykonane prace.

• Wręczenie nagród w V Gminnym Konkursie Poezji Patriotycznej "Nasza niepodległa"

• WESOŁYCH ŚWIĄT

• Bajkowa Gwiazdka 2023

Witajcie w naszej bajce, gdzie nigdy nikt na zawsze, dopóki czas, nadziejo trwaj! Tu wszystko jest możliwe, zwierzęta są szczęśliwe, zatrzymaj świat, póki jeszcze trwa! Niech nikt już nie zna głodu, niech nikt nie czuje chłodu! Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek! BAJKOWE JASEŁKA 2023

Wszystko co dobre szybko się kończy…czyli urodziny mPotęgi

W piątek odbyło się uroczyste zakończenie X edycji programu grantowego mPotęgi „Math birthday cake, czyli świętujemy 10 edycję mPotęgi” zakończone urodzinami mPotęgi. I jak to na urodzinach bywa nie mogło zabraknąć pysznego tortu urodzinowego oraz przekąsek. Zostały rozdane nagrody dla uczniów za udział w konkursach oraz projekcie. Każda klasa otrzymała tez pamiątkową planszę z tabliczką mnożenia. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy brać udział w tak ciekawym i rozwijającym zainteresowania matematyczne i poszerzające wiedzę z języka angielskiego projekcie. Dziękujemy mPotęgo!

Zaproszenie na urodziny mPotęgi
  • Kino sferyczne w szkole