• DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Dziś w naszej szkole odbył się DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI. Uczniowie uczestniczyli w życzliwych godzinach wychowawczych, wykonywali plakaty promujące Dzień Życzliwości, a także fotografowali się w foto-budce i tańczyli Belgijkę. Na korytarzach zawisła gazetka oraz kodeks życzliwości.

Dzień Matematyki

Dzień Matematyki to dobry powód by uczcić Królową Nauk. Nie tylko na lekcji matematyki ale też informatyki, techniki czy warsztatów kulinarnych. Podczas intensywnej pracy powstały: chmury wyrazowe, lapbooki, gry matematyczne, tangramy. Na koniec było też coś dla podniebienia: smaczna w kształcie koła dla uczczenia Liczby PI.

Warsztaty w ramach projektu "Kształty to My! - niezmierzony ocean pojęć, skojarzeń, tematów

Okrąg czy Koło? Oto jest pytanie? Co jest bardziej pożyteczne, czego jest więcej w otaczającym nas świecie? Co wspólnego ma tulipan z kołem? Na te pytania szukali odpowiedzi uczestnicy warsztatów kulinarnych i technicznych wykonując pyszne babeczki oraz tulipany z okazji Dnia Kobiet. A ponieważ Święta Wielkanocne już blisko nie mogło zabraknąć stoików świątecznych w kształcie okręgów.

• Gminne Szkolne Zawody w piłce siatkowej

Dnia 13.03. 2024 r(środa) w naszej szkole odbyły się Gminne Szkolne Zawody w piłce siatkowej „4-ki” dziewcząt i chłopców z klas 5-6. Drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła I miejsce ,a chłopców III. Dziewczęta będą reprezentować szkołę i gminę Sułoszowa na zawodach powiatowych, które odbędą się 26 marca w Krzeszowicach. Gratulujemy i życzymy powodzenia na turnieju powiatowym.

• Szkolny Konkurs Pięknego Czytania w klasach I-III

I MIEJSCE - Milena Gałka

II MIEJSCE - Liwia Czaja, Daria Woszczek

III MIEJSCE - Wiktor Sadłoń, Kajetan Kijak, Kacper Krawczyk

III MIEJSCE - Jan Tarasin, Jakub Szewczyk, Amelia Goraj

Gratulujemy Wszystkim

• Powiatowy Turniej w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców w Skawinie

• Gminne Szkolne Zawody Sportowe w siatkówce dziewcząt i chłopców klas 7-8

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli II miejsce. Gratulujemy :)

• Dzień Kobiet 2024

• Spotkanie z pracownikami KRUS

Wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli dzisiaj udział w spotkaniu z pracownikami KRUS dotyczącym bezpieczeństwa podczas prac w gospodarstwie rolnym oraz dbania o nasze zdrowi.

• Obchody 30 rocznicy śmierci biskupa Miłosława Kołodziejczyka.

Nasza szkoła wraz z pocztem sztandarowym miała przyjemność uczestniczyć w niedzielę w kościele parafialnym w Sułoszowej w uroczystości związanej z obchodami 30 rocznicy śmierci naszego rodaka biskupa Miłosława Kołodziejczyk.

• Gminny konkurs wiedzy pt. "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"

• Złote Szkoły NBP

Złote Szkoły NBP to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do środowisk szkolnych. ldeą programu jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów.Nasza Drużyna Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej z klasy ósmej działa w szkole bardzo prężnie.

• XXIX edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

29.02.2024 w naszej szkole odbyła się XXIX edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, dotycząca Ewangelii według św. Marka. Wszystkim uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom Gratulujemy.

• Udział uczniów klasy ósmej w "Programie profilaktycznym - debata"

Poruszyliśmy tematy ważne dla młodzieży

• Dzień Języka Ojczystego

Gżegżółka, no cóż, że ze Szwecji, może nad morze,... pisownia tych wyrazów, ani ich wymowa, nie stanowi już dla nas problemu. Tak obchodziliśmy Dzień Języka Ojczystego w naszej szkole.

Proszę zwrócić uwagę na kreatywność naszych ucznió.

• Walentynki 2024

Realizacja projektu "Kształty to My!" -PROSTOKĄT

• ❄️☃️❄️ŻYCZYMY ZDROWYCH, BEZPIECZNYCH I UDANYCH FERII ZIMOWYCH ❄️☃️❄️

• ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY W PRZEDSZKOLU 🌞🌞 🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞

Informacja dla mieszkańców Gminy Sułoszowa o zapisach dzieci na dyżur wakacyjny. Zapisy dotyczą dzieci uczęszczających do przedszkola w roku szkolnym 2023/24.

WAKACJE_-_kryteria_naboru.docx

Karta_wakacyjna.docx

• ,,PRACUJ Z PASJĄ…” POZNAJEMY CIEKAWE ZAWODY

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność gościć panie, które na co dzień są adwokatkami.

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i zaszczepienie w naszych uczniach świadomości prawnej. Kto wie, może ktoś z naszych uczniów zostanie adwokatem?

strona: