Nawigacja

  • Uczestnicy X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” ogłoszonego przez KRUS

    Na konkurs wpłynęło 25 prac następujących uczniów:

    Oddział przedszkolny: Grzegorz Drożyński, Magdalena Woszczek, Kamil Roś;

    Klasa I: Nadia Czaja, Eryk Sowula;

    Klasa II: Borys Indyka, Piotr Kijak, Karolina Kafel, Karolina Cioch;

    Klasa III: Jan Gęgotek;

    Klasa IV: Zuzanna Woszczek, Dominik Stach;

    Klasa V: Natalia Roś, Oliwia Woszczek, Maryla Szewczyk, Aleksandra Baranek, Oskar    

                 Rudziński;

    Klasa VI: Izabela Gęgotek, Filip Głowacki, Kinga Baranek;

    Klasa VII: Szymon Górka, Natalia Krawiec, Emilia Kijak, Natalia Nowak, Sebastian Gęgotek.

    Prace konkursowe zostały przekazane do Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Krakowie.

    Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wkład pracy oraz ciekawą interpretację tematu, kreatywność i pomysłowość w doborze technik i materiałów                            w  wykonanych pracach konkursowych. Jednocześnie życzymy dalszych sukcesów na kolejnym etapie.

    Konkurs przeprowadziły:

    Joanna Wielgut, Roksana Kijak

     

     

  • Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

           2 marca 2020 r. w SP nr 2  odbyły się szkolne obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, zwanych też Niezłomnymi. W ramach obchodów Samorząd Uczniowski przygotował i poprowadził poprzez szkolny radiowęzeł tematyczną prelekcję. Przybliżono uczniom postaci najbardziej  znanych NIEZŁOMNYCH: Danuty Siedzikówny- pseudonim  „ Inaka”, Augusta Emila Fieldorfa   „ Nila” oraz rotmistrza Witolda Pileckiego. W głównym holu została przygotowana wystawa pt. „ 1 marca- Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, w salach lekcyjnych uczniowie przygotowali klasowe kąciki pamięci .  W  klasach IV-VIII przeprowadzono  zajęcia lekcyjne oraz   projekcję filmu dokumentalnego IPN pt. „ Zapora” i  filmu Fundacji Armii Krajowej       pt . „ Żołnierze Wyklęci”. Zaproszono także na spotkanie z uczniami Naczelnika Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Krakowie - Pana Michała Masłowskiego. W ten sposób uczczono działaczy polskiego podziemia niepodległościowego, którzy nie pogodzili się  z wprowadzeniem komunizmu  w Polsce. Traktując go jako kolejną formę okupacji, nie złożyli broni, za co często płacili najwyższą cenę- oddawali swoje młode życie.

     I choć świat miał o nich zapomnieć – PAMIĘTAMY!

    Zapraszamy do galerii zdjęć.

     

     

     

  • Akademia Bezpiecznego Puchatka

    Klasa I uczestniczyła w ogólnopolskim programie  edukacyjnym Akademia Bezpiecznego Puchatka  obejmującym tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. Uczniowie uczestniczyli  w Ogólnopolskim Teście Bezpieczeństwa otrzymując certyfikat.

  • Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej rozstrzygnięty

    Miło nam poinformować, że w Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminnym w kategorii klas VII - VIII zwyciężył nasz uczeń Igor Indyka z kl.VIII i będzie reprezentował gminę w dalszych etapach konkursu w swojej kategorii.

     

     

     

  • Apel do rodziców

    Profilaktyka, czyli dmuchanie na zimne

     

    Drodzy Uczniowie,
    Szanowni Państwo,

    W związku z zagrożeniem dla zdrowia i życia, które niosą wirusy (w tym ostatnio koronawirus), zwracam się do Was, Drodzy Uczniowie oraz do wszystkich Rodziców, z prośbą o rozsądną profilaktykę, która pomoże uniknąć ewentualnego zachorowania.

    Proszę przede wszystkim o:

    • dokładne mycie rąk ciepłą wodą i mydłem zgodnie z instrukcjami, które znajdują się
      w szkolnych łazienkach, korytarzach,
    • unikanie dotykania ust, nosa, oczu nieumytymi rękami,
    • nieczęstowanie się przekąskami oraz niepicie z jednej butelki,
    • ochronę podczas kichania i kasłania,
    • nieprzychodzenie i nieprzyprowadzanie do Szkoły Dzieci w przypadku, gdy ujawnią się objawy infekcji  - szczególnie podwyższona temperatura ciała, kaszel, katar, itd.,
    • jeżeli mieliście kontakt z osobami,  które wróciły z terenów występowania koronawirusa
      i mają objawy grypopodobne, należy bezzwłocznie powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłosić się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego,
    • rozsądek i śledzenie komunikatów publikowanych na stronach Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia.

     

    W przypadku dodatkowych wątpliwości zadzwoń na infolinię Ministerstwa Zdrowia lub poinformuj o jej działaniu innych – tel. 800 190 590 (czynna całodobowo).

     

    W przypadku nieprzewidzianego zamknięcia przedszkola lub szkoły rodzicowi dziecka do 8. roku życia, należy się zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U. 2017, poz. 1368).

    "Lepiej zapobiegać niż leczyć" !

    Dbałość o higienę osobistą i rozsądne zachowanie jest najlepszą profilaktyką, która niewiele kosztuje. Zadbajmy więc o siebie! Zadbajmy też o innych!

     

    Marta Przeździęk

    Dyrektor Szkoły

     

  • Rozstrzygnięcie konkursów

    Luty to miesiąc w którym w naszej szkole szczególną uwagę poświęciliśmy bezpieczeństwu w Internecie. Cały miesiąc trwały różne akcje i konkursy poświęcone temu wydarzeniu. Pod hasłem "Bezpieczeństwo w sieci - działajmy razem"  odbyły się konkursy:  na gazetkę klasową, prezentację multimedialną,  konkurs plastyczny.

    W konkursie na najlepszą gazetkę klasową w kategorii klas I - III wygrała klasa I, w kategorii klas IV - VIII zwycieżyła klasa IV. 

    W konkursie plastycznym:

     I miejsce -  Antoni Kijak kl. II, 

    II miejsce - Eryk Sowula kl. I

    III miejsce - Karolina Kafel i Emilia Czarnota kl. II

    Wyróżnienia: Piotr Kijak kl. II, Julia Kinga Gęgotek kl. I, Nadia Czaja kl.I, Jakub Krawczyk kl.I

    W konkursie na prezentację multimedialną:

    I miejsce - Kinga Baranek kl. VI

    II miejsce - Ewa Gałka kl. VII

    III miejsce -  Sebastian Gęgotek kl. VII

    W lutym odbył się jeszcze jeden konkurs organizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Sułoszowej.

    W Turnieju Wiedzy Pożarniczej w kategorii klas IV - VI brali udział: Dominik Stach kl.IV, Bartłomiej Gałka kl.VI, Bartłomiej Szewczyk kl.VI, Mikołaj Postół kl.VI, Fabian Kaganiec kl.VI, Jakub Woszczek kl.VI. W etapie szkolnym zwyciężył Bartłomiej Gałka z kl.VI. 

    W kategorii klas VII - VIII brali udział: Igor Indyka kl.VIII, Grzegorz Krawiec kl.VIII. W etapie szkolnym zwyciężył Igor Indyka z kl.VIII. Zwycięzcy etapu szkolnego będą reprezentować szkołę w kolejnym etapie konkursu na szczeblu gminnym.

    Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

     

     

     

     

  • Bal karnawałowy

    W dniu 13.02.2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Najpierw tańczyli uczniowie klas 0-III, a później klas IV-VIII. Zabawę dla młodszych prowadziły animatorki.  Każdy przebrany uczeń otrzymał upominek. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Dzień ten dostarczył wszystkim wielu przeżyć i miłych wrażeń.

  • Podziękowania dla naszej szkoły

     

     

  • Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

    11 lutego 2020 obchodziliśmy  Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku DBI odbywał się pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!” We wszystkich klasach w ramach zajęć informatyki  przeprowadzone zostały zajęcia o tematyce dotyczącej cyberbezpieczeństwa. Ponadto  uczniowie  wzięli udziału w różnych konkursach:  plakat,  gazetka w każdej klasie o tematyce związanej z bezpieczeństwem w Internecie oraz prezentacja multimedialna.

  • Cyrk "Szok" w naszej szkole

    W środę w naszej szkole gościliśmy  niecodziennych gości. Przyjechał do nas cyrk "Szok" z Ukrainy. Podczas pokazu uczniowie mogli zobaczyć m.in. akrobacje, iluzje, żonglerkę. Wśród najmłodszych największym zainteresowaniem cieszył się klown. Na końcu pokazu wszyscy obecni mogli zobaczyć i osobiście dotknąć prawdziwego węża.

     

     

  • Wycieczka klasy IV i VIII na lodowisko i warsztaty

    W czwartek uczniowie klas IV i VIII pod opieką wychowawców wybrali się na wycieczkę do Olkusza. Swoją przygodę rozpoczęli od zabawy na lodowisku. Później wzięli udział w warsztatach, poświęconych bezpieczeństwu w telefonach komórkowych, które odbyły się w  Filii Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej im. H.Kołłątaja w Olkuszu. Warsztaty zostały przeprowadzone przez Panią Kierownik biblioteki Halinę Świtlicką w ramach "Dnia Bezpiecznego Internetu - działajmy razem".

     

     

  • Lekcja z płazami

    15 stycznia w naszej szkole odbyła się ciekawa lekcja przyrody. Przyjechały do do nas plazy z różnych stron świata. Uczniowie mogli posłuchać ciekawostek o rzekotkach, ropuchach, kumakach, traszkach i salamandrach. Każdy uczeń mógł z bliska obserwować zachowanie i wygląd zwierząt.

     

     

  • ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

    24 I 2020 r. na uroczystość środowiskową Dnia Babci i Dnia Dziadka w progi naszej szkoły zawitali zacni Goście. Wnuczęta z klasy III  zapragnęły podziękować swoim Babciom i Dziadkom za ich miłość i dobre słowo, za wspólnie spędzony czas i poświęcenie oraz za trud i pomoc rodzicom. Zebranych licznie gości powitała Dyrektor Szkoły oraz wychowawca klasy III, składając  Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze, ciepłe życzenia. Na ten szczególny dzień wnuczęta z III pod opieką wychowawczyni – Joanny Wielgut- przygotowały program artystyczny pt. „KWIATY DLA BABCI, SERCE DLA DZIADKA”. Swą miłość i wdzięczność wobec dziadków wnuczęta wyraziły w wierszach i piosenkach. Do życzeń dzieci dołączyły się życzenia alfabetu. Swoje umiejętności aktorskie dzieci zaprezentowały w humorystycznych scenkach: „Babka i Dziadek pieką kołacz”, „Babcia i wywiad z reporterem”, oraz w przedstawieniu „O babci, wilku i kolorowych czapeczkach”, które wywołały poruszenie i uśmiech na twarzach najbliższych. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na występ swoich wnucząt, które włożyły wiele wysiłku i serca w to, aby jak najpiękniej się zaprezentować, by wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.

             KOCHAMY WAS CAŁYM SERCEM

    Po występach wnuczęta z klasy III odśpiewały tradycyjne STO LAT oraz złożyły najserdeczniejsze życzenia swym Babciom i Dziadkom, wręczając im własnoręcznie wykonane upominki: serca z papierowej wikliny ozdobione kwiatkami z krepiny, wazonik ze sznurka jutowego z bukiecikiem kwiatów z krepiny oraz  laurki z własnoręcznie pisanymi życzeniami. Po części artystycznej odbyły się konkursy z udziałem babć, dziadków i wnucząt: baloniki zawierające zadania do wykonania, obieranie jabłek, przewijanie włóczki, quiz – czy znam swoją babcię?, w których licznie i bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli.  Zaproszono jednocześnie  wszystkie babcie, dziadków i wnuczęta do wspólnej zabawy „Kot w butach”, w której podczas czytanego tekstu, każda z grup kotów, Jaśków i królewien, na usłyszane słowo reagowała zgodnie z udzieloną instrukcją. Na zakończenie przeprowadzono zabawę słowno – ruchową „Król i królowa”, podczas której każdy uczestnik wylosował rolę: króla, królowej, stangreta, koni lub karety i zajął właściwe miejsce w karecie utworzonej z krzesełek. Podczas czytania zabawnego tekstu, po usłyszeniu swojej nazwy, uczestnik obiegał wokół swoje krzesełko.

    Dla zaproszonych gości i wnucząt, aktywne mamy uczniów z klasy III dostarczyły ciasta  domowej roboty na poczęstunek, zadbały o  przygotowanie nakrycia stołów oraz obsługę  . To był naprawdę wyjątkowy i wspaniały dzień pełen wzruszeń, dumy, serdeczności, radości i uśmiechu. Wspólne świętowanie było okazją do zacieśnienia więzi najmłodszych z seniorami oraz uczyło szacunku i miłości do starszych. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w Naszej Szkole chwile na długo pozostaną w pamięci, zarówno dla dzieci, jak i dla Babć i Dziadków, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

    Wychowawca kl. III

    Joanna Wielgut

     

     

  • Zebranie z rodzicami

    W dniu 22.01.2020 roku o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami. Wszystkich rodziców zapraszamy.

     

     

  • Regulamin X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” ogłoszonego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

    REGULAMIN_KONKURSU_krus.docx​​​​​​​

     

     

  • Olimpusek

    W środę, 8 I 2020 r. wszyscy uczniowie klasy III wzięli udział w sesji zimowej Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUSEK  z edukacji wczesnoszkolnej – sprawdzian zintegrowany. Materiały konkursowe zostały przygotowane przez kadrę pedagogiczną Olimpusa. Olimpiada OLIMPUSEK polegała na rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej. Sprawdzian zawierał zestaw 21 zadań konkursowych o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogli spróbować swoich sił. Wypełnione sprawdziany konkursowe przesłano do Warszawy na adres Olimpusa, gdzie zostaną sprawdzone a wyniki odesłane do szkoły przez organizatora do dnia 28 II 2020 r.

    Każdy uczestnik olimpiady OLIMPUSEK, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom uznania. Dla najlepszych uczestników z całego kraju, którzy zajęli miejsca od 1 – 5, przewidziano dyplomy laureatów i nagrody książkowe. Natomiast za zajęcie miejsc 6 – 15 przewidziano dyplomy laureata.

    Uczniom klasy III dziękujemy za wysiłek włożony w rozwiązanie zadań konkursowych sprawdzianu zintegrowanego i życzymy powodzenia.

    Wychowawca klasy III

    Joanna Wielgut

  • Projekt zakończony

    Od pierwszych dni grudnia 2019 nasza szkoła brała udział w projekcie Koła Gospodyń Wiejskich Sułoszowa III pt. "Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe kiedyś i dziś".

    W ramach tego projektu braliśmy udział w warsztatach prowadzonych przez Panią Halinkę Chmiest i jej koleżanki. Uczniowie podczas  regularnych spotkań wykonywali stroiki i ozdoby świąteczne, wyrabiali ciasto, z którego później wypiekano pyszne pierniczki, gotowano uszka i pierogi. Zabawy i śmiechu nie było końca.

    Odrębnym przedsięwzięciem były pogadanki na temat zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych. Panie z Koła Gospodyń, w odświętnych, tradycyjnych strojach krakowskich przybliżały uczniom dawny charakter świąt.

    Wszystkie działania prowadzone były w ramach współpracy z Departamentem Rolnictwa  i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.  Udział w takim projekcie był dla nas ogromnym wyzwaniem, ale również wyróżnieniem. Dostarczył nam wielu wrażeń i emocji.

     

     

  • Wigilie klasowe

    W piątek 20 grudnia 2019 roku tradycyjnie jak co roku w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe. Uczniowie ochoczo zabrali się do przygotowania wigilijnego stołu. Na białym obrusie pojawiły się dekoracje: własnoręcznie wykonane lampiony, łańcuch oraz kolorowe światełka ledowe. Nie mogło zabraknąć dodatkowego, pustego miejsca i nakrycia przy stole. Dzieci wspólnie z  wychowawcami rozłożyły na talerzykach smakołyki przyniesione z domów i zastawiły stół, nie zabrakło pierogów z kapustą i grzybami, czerwonego barszczu z uszkami czy krokietów. Kolędowy czas rozpoczęto od odśpiewania kolęd „Dzisiaj w Betlejem”, czy "Wśród nocnej ciszy". Potem były życzenia świąteczno– noworoczne przy opłatku. Po życzeniach wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu. Poczęstunek przeplatał się wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek. Był też konkurs ze znajomości kolęd. Wszyscy miło i w rodzinnej atmosferze, choć w szkole, spędzili czas. Wychowawca klasy III wraz z życzeniami, wręczył dzieciom drobny upominek – gipsowe aniołki – do zawieszenia na rodzinnych choinkach.

    Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji tych wigilii.

  • "Tylko jedna jest taka noc" - jasełka szkolne

    18 grudnia w naszej szkole działy się niepowtarzalne rzeczy. Atmosfera świąteczna unosiła się w powietrzu już od kilku tygodni. W szkole czuć było zapach pieczonych pierników, świeżo zerwanego igliwia i świec bożonarodzeniowych. A wszystko to za sprawą Pań z Wiejskiego Koła Gospodyń Słoszowa III.

    Od 2 grudnia braliśmy udział w warsztatach prowadzonych przez Panią Halinkę Chmiest i jej koleżanki. Uczniowie podczas  regularnych spotkań wykonywali stroiki i ozdoby świąteczne, wyrabiali ciasto, z którego później wypiekano pyszne pierniczki, gotowano uszka i pierogi. Zabawy i śmiechu nie było końca.

    Odrębnym przedsięwzięciem były pogadanki na temat zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych. Panie z Koła Gospodyń, w odświętnych, tradycyjnych strojach krakowskich przybliżały uczniom dawny charakter świąt.

    Wszystkie działania prowadzone były w ramach współpracy z Departamentem Rolnictwa  i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.  Udział w takim projekcie był dla nas ogromnym wyzwaniem, ale również wyróżnieniem. Dostarczył nam wielu wrażeń i emocji.

    Punktem kulminacyjnym był 18 grudnia. Od rana dało się czuć ogromne podniecenie. W szkole panował wesoły rozgardiasz. Czekaliśmy na wielu znakomitych gości: przedstawicieli władz samorządowych Powiatu Krakowskiego, wójta gminy Sułoszowa Pana Stanisława Gorajczyka, Przewodniczącego Rady Gminy, Sołtysów poszczególnych działów,  osoby z zaprzyjaźnionych instytucji, przedstawicieli Wiejskich Kół Gospodyń, Ochotniczej Straży Pożarnej, orkiestrę dętą, Radę Rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły, a przede wszystkim - uczniów.

    Od progu, na przybyłych gości czekali uczniowie ubrani w odświętne stroje krakowskie. Każdemu przybyłemu wręczono skromny upominek, gipsowego aniołka. Nieco dalej na specjalnie przygotowanym stoliku czekała pamiątkowa Księga Gości, w której każdy mógł napisać coś od siebie. Następnie na zgłodniałych wędrowców czekały trzy stoiska degustacyjne z pysznymi tradycyjnymi potrawami przygotowanymi przez Goło Gospodyń, uczniów i nauczycieli.  Na korytarzu unosił się zapach pierogów, kapusty z grochem, makowca i pierników.

    O godzinie 11.00 rozpoczął się występ jasełkowy przygotowany pod kierownictwem Pani Zofii Sowuli i Pani Roksany Kijak. Uczniowie klasy drugiej i czwartej wcielili się w role aniołów, pastuszków, króli, posłańców i świętą Rodzinę. Piękna oprawa muzyczna i głośne kolędowanie uświetniły ten dzień. Punktem kulminacyjnym był wzruszający taniec aniołów. Dziewczynki, w specjalnie przygotowanych na tę okazję strojach zatańczyły przepiękny taniec, a tym samym doprowadziły pastuszków do stajenki. Zrobiły to za sprawą  świecących skrzydła.

    Montaż słowno-muzyczny wzruszył wszystkich gości. W otoczeniu pięknej dekoracji przygotowanej przy wsparciu Pani Iwony Indyki zapierał dech w piersiach.

    Nie zabrakło również elementów humorystycznych. Jagna i diabełki dostarczyły nam wielu pozytywnych emocji. Zabawne dialogi i żartobliwe scenki rozbawiły przybyłych gości. Nawet Herod musiał w tej sytuacji skapitulować.

    Występy te nie miałyby sensu, gdyby nie pouczająca puenta. Narrator uświadomił gościom, że na swój los pracujemy przez całe życie: „Jaka praca, taka płaca” – podsumował.

    Nie ma najmniejszych wątpliwości, przedstawienie było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, goście którzy gromkimi brawami nagrodzili małych artystów są tego najlepszym dowodem.

    Po spektaklu rozdano nagrody za udział w przeprowadzonych konkursach Kolęd i Szopek. Uśmiechów, radości i dumy nie było końca. Uściski dłoni Pani Dyrektor Marty Przeździęk, Pani Halinki Chmiest – kierowniczki Koła Gospodyń Wiejskich III, Pani Dyrektor Centrum Kultury w Sułoszowej – Magdaleny Biełaś oraz Wójta Gminy Sułoszowa był najlepszą nagrodą i wyróżnieniem.

    Po części oficjalnej Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich do zwiedzania pięknej wystawy szopek, degustacji oraz na skromny poczęstunek.

    Był to dzień pełen emocji i wzruszeń, dlatego dziękujemy wszystkim, którzy uświetnili naszą uroczystość swoją osobą.

    Opracowała:

    Roksana Kijak

  • Życzenia Świąteczne

     

     

     

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Sułoszowej
    Szkoła Podstawowa Nr 2, Sułoszowa ul. Olkuska 316, 32-045 Sułoszowa
  • 012 3896022

Galeria zdjęć