Instrumenty muzyczne wykonane w ramach projektu "Kształty To My" - niezmierzony ocean pojęć, skojarzeń, tematów.
  • Prace uczniów wykonane na konkurs KRUS "Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy"

• Prace uczniów przygotowane na III Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Śladami Historii Polski – Skąd Nasz Ród”

Osiągnięcie na skalę międzynarodową

Michał Klima, uczeń klasy 3, otrzymał wyróżnienie w III Międzynarodowym Konkursie Historycznym „Śladami Historii Polski – Skąd Nasz Ród”

Gratulujemy niebywałego sukcesu Gratulujemy wszystkim uczestnikom naszej szkoły, wzięcia udziału w tak prestiżowym konkursie.

• Wiosenna przerwa świąteczna

• Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

• Życzenia świąteczne od naszych uczniów

• Dzień Wody

• Powitanie Wiosny

• Portret słynnego matematyka

Prace uczniów wykonane na konkurs "Portret słynnego matematyka" zorganizowany przez wydawnictwo GWO

• Dzień Promocji Zdrowia po Europejsku

W tym roku w naszej szkole promowaliśmy zdrowe potrawy z różnych zakątków Europy. Polska, Francja, Grecja, Niemcy, Włochy, Węgry a może Wielka Brytania? Które najbardziej przypadły Wam do gustu?

• DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Dziś w naszej szkole odbył się DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI. Uczniowie uczestniczyli w życzliwych godzinach wychowawczych, wykonywali plakaty promujące Dzień Życzliwości, a także fotografowali się w foto-budce i tańczyli Belgijkę. Na korytarzach zawisła gazetka oraz kodeks życzliwości.

Dzień Matematyki

Dzień Matematyki to dobry powód by uczcić Królową Nauk. Nie tylko na lekcji matematyki ale też informatyki, techniki czy warsztatów kulinarnych. Podczas intensywnej pracy powstały: chmury wyrazowe, lapbooki, gry matematyczne, tangramy. Na koniec było też coś dla podniebienia: smaczna w kształcie koła dla uczczenia Liczby PI.

Warsztaty w ramach projektu "Kształty to My! - niezmierzony ocean pojęć, skojarzeń, tematów

Okrąg czy Koło? Oto jest pytanie? Co jest bardziej pożyteczne, czego jest więcej w otaczającym nas świecie? Co wspólnego ma tulipan z kołem? Na te pytania szukali odpowiedzi uczestnicy warsztatów kulinarnych i technicznych wykonując pyszne babeczki oraz tulipany z okazji Dnia Kobiet. A ponieważ Święta Wielkanocne już blisko nie mogło zabraknąć stoików świątecznych w kształcie okręgów.

• Gminne Szkolne Zawody w piłce siatkowej

Dnia 13.03. 2024 r(środa) w naszej szkole odbyły się Gminne Szkolne Zawody w piłce siatkowej „4-ki” dziewcząt i chłopców z klas 5-6. Drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła I miejsce ,a chłopców III. Dziewczęta będą reprezentować szkołę i gminę Sułoszowa na zawodach powiatowych, które odbędą się 26 marca w Krzeszowicach. Gratulujemy i życzymy powodzenia na turnieju powiatowym.

• Szkolny Konkurs Pięknego Czytania w klasach I-III

I MIEJSCE - Milena Gałka

II MIEJSCE - Liwia Czaja, Daria Woszczek

III MIEJSCE - Wiktor Sadłoń, Kajetan Kijak, Kacper Krawczyk

III MIEJSCE - Jan Tarasin, Jakub Szewczyk, Amelia Goraj

Gratulujemy Wszystkim

• Powiatowy Turniej w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców w Skawinie

• Gminne Szkolne Zawody Sportowe w siatkówce dziewcząt i chłopców klas 7-8

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli II miejsce. Gratulujemy :)

• Dzień Kobiet 2024

• Spotkanie z pracownikami KRUS

Wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli dzisiaj udział w spotkaniu z pracownikami KRUS dotyczącym bezpieczeństwa podczas prac w gospodarstwie rolnym oraz dbania o nasze zdrowi.

• Obchody 30 rocznicy śmierci biskupa Miłosława Kołodziejczyka.

Nasza szkoła wraz z pocztem sztandarowym miała przyjemność uczestniczyć w niedzielę w kościele parafialnym w Sułoszowej w uroczystości związanej z obchodami 30 rocznicy śmierci naszego rodaka biskupa Miłosława Kołodziejczyk.

strona: